Shitet apartament 2+1 te Rruga 5 Maj , Tirana, Albania

 • Apartment
 • 86
 • 2
 • 1
 • Map
 • 37
ID: Billion266
For Sale 75,000 €
Sold

Te Rruga 5 Maj shitet apartament 2+1, 86m2. .Apartamenti ndodhet buze rruge dhe ka punime mjaft cilesore qe nga fasada e ventiluar, termoizolim, vetrata me dopio xham termik, izolim akustik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banimi dhe eshte i organizuar ne nje sallon bashke dhe me ambjentin e gatimit si dhe ka dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, , 1 tualet si dhe nje ballkon. Apartamenti shitet bosh dhe eshte i pabanuar me pare. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim realisht i pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni numrin 0692033500.

Agent detail

Romina Dulla

Similar Properties

For Rent 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
For Sale 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
For Sale 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
For Sale Contact for price
 • 4000 m2
 • ID: Billion364