TEK 21 DHJETORI APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! 21 Dhjetori, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 114
  • 2
  • 2
  • Map
  • 117
ID: Billion2779
For Rent 750 €

Tek 21 Dhjetori prane Doro City , ne zonen me te mire dhe te pelqyer te Tiranes,ofrojm apartament 2+1+2 per qira. Vendndodhja e apartamentit në një zonë elitare, Afërsia me transportin publik dhe aksesi i menjëhershëm në rrugët kryesore të kryeqytetit e bën këtë apartament ideal për të jetuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri , te pajisur me ashensor dhe ka siperfaqe totale 114m2. Eshte i organizuar ne korridorin i cilin ben shperndarjen ne ambjentin e ndenjes se bashku me kuzhinen,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i sapo mobiluar ne menyre moderne me te gjitha mobiljet dhe paisjet e nevojshme.Ka orientim te favorshem nga ,cka e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites.Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

Agent detail

INA TUTI