IN ASTIR 1+1 APARTMENT FOR SALE! Astiri, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 68
  • 1
  • 1
  • Map
  • 33
ID: Billion2759
For Sale 85,000 €

Ne Astir, ofrojme apartament 1+1 per shitje. Astiri është një nga zonat e cila se fundmi eshte kthyer ne me te preferuarat për të jetuar. Një zonë e cila ka nje rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës kryesore që është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës. Apartamenti qe ofrojme per shitje ka siperfaqe 68 m2 dhe ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te mire-administruar te pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallonin kryesor se bashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualetin dhe ballkonin. Apartamenti eshte ideal per banim si dhe investim, ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355692033500!

Agent detail

GRETA BODURI