Shitet apartament 2+1+2 te Selvia , Tirana, Albania

 • Apartment
 • 94
 • 2
 • 2
 • Map
 • 44
ID: Billion150
For Sale 112,000 €
Sold

Te Selvia ,ne nje pallat ,ndertim i vitit 2020 shitet apartament 93.5m2 .Apartamenti ka punime mjaft cilesore qe nga fasada e ventiluar, termoizolim, vetrata me dopio xham termik, izolim akustik, sisteme hidraulike instalime per sisteme qendrore kondicionimi etj. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banimi dhe eshte i organizuar ne nje sallon me hapesire te madhe, bashke dhe me ambjentin e gatimit si dhe ka dalje ne ballkon, 2 dhome gjumi ,si dhe 2 tualete . Eshte investimi ideal, ndodhet ne zonen me elitare te Tiranes per sa i perket nivelit te jeteses dhe aksesit ne zonat qendrore . Per me teper informacion dhe per te kuptuar vleren reale te kesaj prone kontaktoni ne +355692033500

Agent detail

Romina Dulla

Similar Properties

For Rent 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
For Sale 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
For Sale 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
For Sale Contact for price
 • 4000 m2
 • ID: Billion364