SHITET APARTAMENT 1+1 TE MEDRESEJA , Tirana, Albania

 • Apartment
 • 57
 • 0
 • 1
 • Map
 • 61
ID: Billion147
For Sale 55,000 €
Sold

Shitet apartament 1+1 te zona e Medreses, tek rrugica Adriatik Kullolli. Ka nje siperfaqe prej 57m2. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka sistem ngrohje me kondicioner dhe eshte i ndricuar me drite natyrale. Shitet i mobiluar ose jo, (me marreveshje me pronarin e prones). Apartamenti eshte i organizuar me sallon+aneks kuzhine te perbashket, korridori, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe eshte me ballkon. Nuk ka lageshtire dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione dhe per vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500

Agent detail

Hana Kurti

Similar Properties

For Rent 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
For Sale 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
For Sale 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
For Sale Contact for price
 • 4000 m2
 • ID: Billion364