TEK TURQUOISE MARINA, VILE NE SHITJE ME CMIM KLERINGU ! Gjiri i Lalzit, Durrës, Albania

  • Apartment
  • 110
  • 2
  • 2
  • Map
  • 96
ID: Billion2382
For Sale 200,000 €

Kompleksi Torquoise Marine eshte nje nga kompkekset me te reja dhe te vecanta qe po zhvillohet ne zonen e Gjirit te Lalezit. Me nje afersi me Tiranen prej 40km; 35km larg nga aeroporti Nene Tereza dhe 23km nga Porti i Durresit, me nje stil te vecante dhe komod. Facilitetet janë: Plazh privat i garantuar; Port ankorimi për mjetet lundruese; Parkim i dedikuar për çdo vilë, edhe për vizitorët; Parkim dhe korsi biçikletash; Ambiente sportive - tenis, basketboll, volejboll, futboll. Vila në rezidencë do te jete me sipërfaqe totale 109.83 m2, e organizuar me 2 dhoma gjumi, 1 ambient ndenjeje-ngrënieje, 2 tualete dhe oborr me siperfaqe 90.34m2.Ky opsion ofrohet me cmim kleringu. Per me shume info na kontaktoni +355692033500 !

Agent detail

IRSELDO MERAJ

Similar Properties