NE QENDER TE TIRANES,TE PIAZZA APARTAMENT 2+1 PER QIRA! Qender, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 100
  • 2
  • 1
  • Map
  • 49
ID: Billion2288
For Rent 500 €

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane, ne Qender, ofrojme apartament 2+1 me qira. Me nje vendodhje ne nje zone elitare, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare, eshte nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit per te jetuar si dhe per zhvillim te aktiviteteve te ndryshme te biznesit. Apartamenti te cilin e ofrojme per qira ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ekzistues, te mire-administruar.Ka siperfaqe 100 m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor , nje sallon te bollshem me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare. Apartamenti ka orientim te favorshem gje qe e ben te ndricuar nga dielli ne pjesen me te madhe te dites. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

Agent detail

KLESTA LALAJ