TEK PALLATET CABEJ APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! Pallatet Cabej, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 123
  • 3
  • 2
  • Map
  • 1969
ID: Billion2287
For Sale 125,000 €

Shitet apartament 3+1+2 prane Pallateve Cabej.Zona te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode, si supermarkete, dyqane,farmaci,exchange etj.Apartamenti qe ofrojme per shitje,ka siperfaqe 123m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, te mire-administruar me ashensor.Eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem,se bashku me kuzhinen,ne tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.Apartamenti eshte teper cilesor, i pajisur me te gjitha moblijet dhe paisjet elektroshtepiake. Ka orientim te favorshem dhe planimetri te rregullt. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktonin ne: +355692033500

Agent detail

KLESTA LALAJ