NE SAUK APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Sauk, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 120
  • 2
  • 1
  • Map
  • 38
ID: Billion2283
For Sale 110,000 €

Ofrojme apartament per shitje ne Sauk. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks cilesor si dhe ne nje zone rezidenciale ne zhvillim. Plani i ri urbanistik do te sjell fasilitete te medha per zonen. Godina eshte pese kateshe e organizuar ne kater kate banim dhe nje kat sherbim. Gjithashtu godina ka dhe nje kat parkimi. Objekti ka nje siperfaqe 900m2 dhe i ndertuar ne nje truall 3000m2. Perreth objektit do kete park dhe gjelberim duke ju ofruar qetesine rezidenciale. Apartamenti qe ofrojme per shitje, ndodhet ne katin e 4-te, ka siperfaqe 120 m2 dhe organizohen ne nje sallon te bollshem se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, ne faze pllake.Ka organizim te rregullt dhe orientim optimal. Per te rezervuar nje vizite ne prone ose per marr me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin! +355692033500

Agent detail

KLESTA LALAJ