TEK VILAT AMERIKANE APARTAMENT 1+1 PER QIRA! Vilat Gjermane, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 85
  • 1
  • 1
  • Map
  • 91
ID: Billion2168
For Rent 310 €
RENTED

Jepet me qira apartament 1+1, te vilat Amerikane, ne rrugen Irfan Tershana. Zone shume e qete rezidenciale, ne afersi me Parkun e Liqenit. Apartamenti,ka siperfaqe 85m2, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 5 katesh dhe eshte i organizuar ne nje sallon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon funksional. Hapesire shume e bollshme, e pershtatshne per nje jetese komode. Mobilim bashkekohor dhe elektroshtepiake shume cilesore ,(AEG), kondicioneret jane inverter te markes Mitsubishi, etj. Gjithashtu ka dhe mundesi parkimi. Per me shume infromacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Agent detail

KLESTA LALAJ