TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 1+1 PER QIRA! Kodra e Diellit, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 70
  • 1
  • 1
  • Map
  • 130
ID: Billion2167
For Rent 350 €
RENTED

Tek Kodra e Diellit, prane Eleonores, jepet apartament 1+1 me qira. Zona eshte nje nga me te preferuarat per banim per shkak se ofron te gjitha fasilitetet per jetese. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri,te mire-administruar,me ashensor. Eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, dhomen e gjumit, nje tualet dhe ballkonin.Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha paisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone, na kontaktoni ne +355692033500!

Agent detail

KLESTA LALAJ