TEK SHESHI AVNI RUSTEMI AMBIENT BIZNESI ME QIRA ! Sheshi Avni Rustemi, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 142
  • 2
  • 2
  • Map
  • 53
ID: Billion2063
For Rent 800 €

Jepet me qira ambient biznesi tek Spar, prane Sheshit Avni Rustemi. Ambienti jepet bosh per zyra dhe ka nje siperfaqe prej 142 m2. Ndodhet në katin e 3 te nje pallati te ri, te mireadministruar te pajisur me ashensor. Ambienti ofron kushtet maksimale ku organizohet: ne 3 ambiente te ndara, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ambienti ofron nje super ndricim gjate gjithe dites ne cdo dhome. Ndodhet në një nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe shume të favorshem per lehtesine e aksesit të fasiliteteve të ndryshme. Per një vizite në kete prone ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

Agent detail

ARMELA BLLOSHMI