TEK ALI DEMI, APARTAMENT 2+1 ME QIRA! Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 120
  • 2
  • 1
  • Map
  • 89
ID: Billion2059
For Rent 320 €

Ofrojme mbi Kompleksin Grand apartament 2+1 per qira.Apartamenti qe ofrojme per qira ndodhet ne nje nga zonat e preferuara dhe te kerkuara per banim per shkak se te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode Apartamenti jepet i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje shtepie private. Eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, tualeti dhe nje ballkon i bollshem i cili ofron pamje te lire. Ne cmim perfshihen gjithashtu pagesat e dritave, ujit, internetit dhe post parkimi. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

Agent detail

ARMELA BLLOSHMI