TEK 21 DHJETORI APARTAMENT ME QIRA! 21 dhjetori, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 40
  • 1
  • 1
  • Map
  • 56
ID: Billion1982
For Rent 500 €
RENTED

Ofrojme garsoniere me qira te 21 Dhjetori,te kompleksi Square 21.Kompleksi eshte nje nga me te miret ne zone persa i perket cilesise, hapsirave reakretive, vendodhjes dhe te gjithave sherbimeve qe te ofron per te mundesuar nje jetese sa me komode.Apartamanti qe ofrojme me qira ndodhet ne katin e 10-te dhe ka siperfaqe 40m2. Arredimi eshte bere me arkitekt ku cdo hapsire eshte shfrytezuar me se miri per te qene funksionale.Eshte e pajisur me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. Per me shume informacion ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Agent detail

KLESTA LALAJ