OKAZION!!! NE ALIDEM VILE 3 KATESHE + TRUALL PER SHITJE! Mihal Grameno, Tirana, Albania

  • Villa
  • 329
  • 1
  • 3
  • Map
  • 90
ID: Billion1977
For Sale 210,000 €

Okazion, shitet vile 3 kateshe ne Alidem, Rr. Mihal Grameno. Vila ka siperfaqe prej 329m2 ndertim ku 99m2 eshte gjurma dhe 229m2 truall. Organizohet ne katin e pare me sallon i perbashket me kuzhinen 2 dhoma gjumi dhe tualetin. Kati i 2 eshte i organizuar me sallon dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi dhe tualetin dhe nje ballkon te madh nga pjesa e perparme. Kati i trete eshte i organizuar me sallon plus kuzhinen , 3 dhoma gjumi, tualetin dhe ka nje ballkon te madh nga pjesa e perparme. Vila eshte e rrethuar, ne pjesen e perparme ka nje oborr te madhe qe eshte i shfrytezuar dhe mundesi parkimi. Vila eshte e rikonstruktuar me punime super cilesore, e rrethuar, dhe e pajisur me dokumentacion te plote hipotekor. Vendndodhja e viles te mundeson pamje te lire dhe ndricim natyral nga te gjitha anet. Vila shitet e mobiluar.Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin: 0692033500

Agent detail

BLERINA &FABJO