TEK ASTIRI APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Unaza e Re, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 110
  • 2
  • 1
  • Map
  • 163
ID: Billion1965
For Sale 88,000 €

Ofrojme apartament 2+1 per shitje prane bar Union ne Astir.Astiri është një nga zonat më të kërkuara të momentit për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe për të jetuar. Një zonë e cila ka rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës kryesore që është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës.Apartamenti qe ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1 , ka siperfaqe 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te mire-administruar te pajisur me ashensor .Eshte i organizuar ne nje korridor qe ben shperndarjen ne sallonin se bashku me kuzhinen , ne 2 dhomat e gjumit dhe nje tualet.Apartamenti eshte shume i mire si per investim ashtu edhe per banim. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Agent detail

KLESTA LALAJ