NE YZBERISHT APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Yzberisht, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 104
  • 2
  • 1
  • Map
  • 46
ID: Billion1961
For Sale 90,000 €

Ofrojme apartament 2+1 per shitje ne Yzberisht.Vendndodhja e apartamentit eshte teper e preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private.Afersia me transportin publik dhe aksesi i menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit e ben kete apartament ideal per te banuar.Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 104m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te, te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor.Eshte i organizuar ne nje korridor qe ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit, sallonin se bashku me kuzhinen si dhe tualetin kryesor.Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim optimal, gje qe ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites.Apartamenti shitet i mobiluar.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Agent detail

KLESTA LALAJ