TEK PALLATET CABEJ,APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Pallatet Cabej, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 135
  • 2
  • 2
  • Map
  • 158
ID: Billion1664
For Sale 94,500 €

Tek pallatet Cabej,Rruga Besim Alla shitet apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje godine 8 kateshe dhe eshte i pabanuar me pare. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor shperndares, nje sallon dhe kuzhine te perbashket me dalje ne ballkon, 2 dhome gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti ka nje siperfaqe 135 m2 dhe ka hapsira te bollshme. Apartamenti ka nje nje kubature te rregullt dhe ka orientim lindje-perendim. Ndodhet ne nje pallate te ri te mire-administruar dhe me nje cilesi shume te mire ndertimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Agent detail

ZYRA BILLION