OKAZION ! TEK SPITALI AMERIKAN 2 APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! Spitali QSUT, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 69
  • 1
  • 1
  • Map
  • 103
ID: Billion1590
For Sale 58,700 €

Ofrojme apartament per shitje te Spitali Amerikan 2.Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nder zonat me te preferuara per banim dhe per investim, duke qene se ka akses te menjehershem ne rruget kryesore te kryeqytetit si dhe per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik.Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve.Apartamenti te cili ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 69 m2 , ndodhet ne katin e trete banim dhe organizohet nje nje korridor ne hyrje , nje dhome gjumi , nje sallon se bashku me kuzhinen ,nje tualet dhe nje ballkon . Apartamenti ka planimetri te rregulllt dhe orientim te favorshem. .Perfundon ne muajin shtator te vitit 2022.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Agent detail

MANAGER ZYRA