TEK 21 DHJETORI, APARTAMENT 2+1+PAPAFINGO PER SHITJE! 21 Dhjetori, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 137
  • 3
  • 1
  • Map
  • 113
ID: Billion1588
For Sale 123,000 €

Shesim Apartamenti 2+1+papafingo 55m2 ndodhet Ne Rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabahudin Gabrani. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte shume e favorshme, duke qene se ndodhet brenda unazes se vogel e cila te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Distanca qe apartamenti ka me qenderen te mundeson levizjen ne kembe dhe pa makine. Apartamenti ka orientim te mire, gje e cila i mundeson ndricim dhe diell ne pjesen me te madhe te dites. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

Agent detail

MANAGER ZYRA