NE BLLOK APARTAMENT 1+1 PER QIRA! Bllok, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 50
  • 1
  • 1
  • Map
  • 135
ID: Billion1586
For Rent 350 €
RENTED

Ne Bllok apartament 1+1 per qira! Vendndodhja e apartamentit në një zonë elitare, shumë e preferuar për banim, për shkak të afërsisë me një rrjet të mirëfilltë institucionesh shtetërore, arsimore dhe biznesesh private; Afërsia me transportin publik dhe aksesi i menjëhershëm në rrugët kryesore të kryeqytetit e bën këtë apartament ideal për të jetuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues 5 katesh dhe ka siperfaqe 50 m2.Eshte i organizuar ne nje korridor ,i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne dhomen e gjumit e cila ka dalje ne ballkon dhe ne tualetin,i cili ka dritare. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha mobiljet dhe paisjet e nevojshme.Ka orientim te favorshem nga jugu,cka e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

Agent detail

KLESTA LALAJ