TEK ALI DEMI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ! Ali Demi, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 56
  • 1
  • 1
  • Map
  • 97
ID: Billion1583
For Sale 55,000 €
Sold

Tek Ali Demi apartament 1+1 per shitje.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 56 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues.Ndodhet në një nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe shume të favorshem per lehtesine e aksesit të faciliteteve të ndryshme.Apartamenti organizohet nga nje korridor i cili ben shperndarjen nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen pak te vecuar,nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon . Apartamenti ka orientim dhe ndriçim optimal.Ka dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500!

Agent detail

MANAGER ZYRA