NE PORCELANI,APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Porcelan, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 102
  • 2
  • 2
  • Map
  • 38
ID: Billion1558
For Sale 100,000 €

Ne Porcelan, prane televizionit Klan shitet apartament 2+1+2 tualete me pamje te lire. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati 11-katesh te mire-administruar me ashensor ndertim i vitit 2007. Apartamenti eshte i organizuar ne koridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, nje dhome matrimoniale me tualet te dedikuar me dritare, nje dhome per femije me dalje ne ballkon dhe nje tualet tjeter me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje dhe ka pamje te lire nga Mali i Dajtit. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumllojshmeri facilitetesh si: Shkolla, Kopshte, Institucione Shteterore, Supermarkete, Bare, Restorante, Banka, Farmaci, Linjat kryesore te transportit urban etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni +355692033500.

Agent detail

MYZAFER AGASTRA