TEK MYSLYM SHYRI APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! Myslym Shyri, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 77
  • 1
  • 1
  • Map
  • 32
ID: Billion1555
For Sale 83,000 €
Sold

Tek Myslym Shyri ofrojme apartament 1+1 per shitje . Ne nje nder zonat me te preferuara per banim dhe zhvillimin e aktiviteteve tregtare dhe ekonomike ofrojm apartament per shitje .Zona eshte nje nder zonat me te zhvilluara si ne sektorin privat dhe publik . Apartamenti ndodhet ne nje zone me nje rrjet te gjere instutucionesh arsimore, ekonomike, politike, sociale dhe kulturore .".Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues ,te mire-administruar . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 77m2 dhe ndodhet ne katin e trete .Ka nje organizim te tille ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te vecuar , nje dhome gjumi ,dhe nje tualet . Apartamenti ka mundesi konvertimi ne 2+1. Apartamenti ka nje orientim optimal cka i ofron ambientit nje ndricim natyral . Per me shume infromacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone kontaktoni ne nr: +355692033500.

Agent detail

JORGJI PANARITI