TEK KULLAT BINJAKE APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA! Kullat Binjake, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 170
  • 3
  • 2
  • Map
  • 139
ID: Billion1550
For Rent 1,000 €
RENTED

Ofrojme apartament 3+1+2 per qira te Kullat Binjake.Vendndodhja e apartamenti ne nje zone elitare, teper te preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit e ben kete apartament ideal per te banuar. Apartamenti eshte 170m2 dhe eshte i organizuar me dhome ndenje+kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti ka nje mobilim bashkohor dhe ndodhet ne zonen me te favorizuar te Tiranes ku te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Ka orientim lindje me pamje fantastike nga Tirana. Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni Jonen ne numrin +355692033500!

Agent detail

ZYRA BILLION