NE VLORE APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! Transballkanike, Vlorë, Albania

  • Apartment
  • 102
  • 2
  • 1
  • Map
  • 32
ID: Billion1184
For Sale 55,000 €

Ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te njohura ne qytetin e Vlores shitet apartament 2+1.Zona ofron te gjitha facilitet e mundshme si aktivitete tregetare,institucione arsimore ,shkolla kopeshte,etj markete ,kende lojerash.Apartamenti qe disponojme ne shitje ka nje siperfaqje prej 102 m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne kuzhine bashke me dhomen e ndenjes ,ne dy dhomat e gjumit dhe tualetin.Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te mire-administruar dhe te pajisur me ashensor .Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Agent detail

BLERINA &FABJO