TEK PAZARI I RI, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Pazari I ri, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 143
  • 2
  • 2
  • Map
  • 13
ID: Billion1143
For Sale 185,000 €

Apartament 2+1 ne shitje, me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte institucionesh arsimore, mjeksore, shendetesore dhe tregtare. Ka prane Pazarin e Ri vetem 5 minuta ne kembe nga Qendra, afer arterieve te komunikimit dhe pikave te rendesishme per nje zone banimi cilesore, si shkolla, hapesira te gjelbra, zona argetimi. Nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit per te jetuar. Objekti ku ndodhet apartamenti ofrom cilesi ndertimi, termoizolim, shkallet me dritare, dy ashenore. Eshte i organizuar ne nje objekte te shkallezuar 1,5,6,8,9,10 kate ku ka nje kate ne toke qe sherben si parkim per makinen dhe nje kate per aktivitete biznesi. Objekti eshte ne ndertim dhe parashikohet te mbaroj se shpejti. Apartamenti eshte i mire organizuar me nje kubature te rregullt. Ka nje siperfaqe bruto totale 142.5m2 dhe siperfaqe neto 108.5m2 dhe 16.75m2 verand. Apartamenti ndodhet ne katin e nente dhe ka ndricim optimal. Organizohet me nje parahyrje qe bene shperndarjen ne sallonin dhe kuzhinen e perbashket , ne nje ballkone dhe tualetin ditore, me pas ne dy krahet ndahen 2 dhomat e gjumit ku njera ka tualet personal dhe daljen per ne verande. Apartamenti ka hapsira te bollshme. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Agent detail

TANJA KOCI