TE SHKOLLA E BASHKUAR APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! Shkolla e Bashkuar, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 78
  • 2
  • 1
  • Map
  • 37
ID: Billion1133
For Sale 68,000 €

Ofrojme apartament 2+1+1 per shitje te Shkolla e Bashkuar .Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues,pallat i mire-administruar ,ka nje vendodhje shume te mire,afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lodrave per femije etj.Apartamenti ndodhet ne nje zone me kerkese te larte, ofron cilesi te larte ndertimi, dritare me përmasa të mëdha që do të ofrojnë ndricim natyral me orientim lindje perendim , mirembajtje, sherbime te tjera . Apartamenti te cilin ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1 me siperfaqe 78m2, i cili ndodhet ne katin e 2-te.Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje + kuzhine me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet kryesor.Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone kontaktoni: +355692033500

Agent detail

BLERINA &FABJO