SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA CASA ITALIA , Tirana, Albania

 • Apartment
 • 67
 • 1
 • 1
 • Map
 • 15
ID: Billion367
For Sale 46,092 €

Shitet apartament 1+1 ne Mzez te Rruga Sokrat Miho, perballe Kompleks Fratari. Ka nje siperfaqe prej 66.8m2. Ndodhet ne katin 2 banim te nje palalti te ri, me ashensor. Eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe eshte me ballkon. Apartamenti eshte i ndricuar dhe eshte i pabanuar me pare. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone kontaktoni 0692033500

Agent detail

Hana Kurti

Similar Properties

For Rent 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
For Sale 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
For Sale 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
For Sale Contact for price
 • 4000 m2
 • ID: Billion364