Shitet garsoniere te Rruga Bill Klinton , Tirana, Albania

 • Apartment
 • 0
 • 1
 • Map
 • 15
ID: Billion365
For Sale 35,000 €

Shitet garsoniere 35m2 ne rrugen BILL KLINTON . Gjithcka eshte e sapo investuar me cilesi nga me te mirat ne treg duke filluar nga parketi, pajisjet elektrike dhe ato hidrosanitare si dhe cdo mobilje. Eshte e organizuar ne nje dhome , tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500

Agent detail

Romina Dulla

Similar Properties

For Rent 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
For Sale 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
For Sale 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
For Sale Contact for price
 • 4000 m2
 • ID: Billion364