Okazion!!Shitet toke me plan studimi ne Shengjin , Shëngjin, Albania

ID: Billion364
For Sale Contact for price

Shitet 4000m2 toke ne Shengjin me plan studimor. Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te Shqiperise e pershtateshme per zhvillim turizmi. Zona ku ndodhet ofron te gjithe facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi kaq te lakmuara per pushuesit. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe mund te shitet vetem nje pjese . Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500

Agent detail

Romina Dulla

Similar Properties

For Rent 5,000 €
  • 170 m2
  • ID: Billion369
For Sale 52,000 €
  • 75 m2
  • 1
  • ID: Billion368
For Sale 46,092 €
  • 67 m2
  • 1
  • ID: Billion367
For Sale Contact for price
  • 4000 m2
  • ID: Billion364