JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA TE RRUGA E DURRESIT , Tirana, Albania

 • Ambient Biznesi
 • 32
 • 0
 • 0
 • Map
 • 20
ID: Billion363
For Rent 646 €

Jepet ambient biznesi me qira te Rruga e Durresit. Ka nje siperfaqe prej 32m2. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues. Eshte i organizuar ne 1 ambient dhe eshte me dere dhe fasade xhami. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500

Agent detail

Hana Kurti

Similar Properties

For Rent 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
For Sale 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
For Sale 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
For Sale Contact for price
 • 4000 m2
 • ID: Billion364