SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE BABRRU , Tirana, Albania

  • Apartment
  • 103
  • 2
  • 2
  • Map
  • 66
ID: Billion354
For Sale 50,000 €
Sold

Shitet apartament te Kafja e Rremes. Ka nje siperfaqe prej 103m2. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, me ashensor. Eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe eshte me ballkon. Shitet bosh dhe eshte me sistem ngrohje me kondicionim. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni 0692033500.

Agent detail