SUPER OPPORTUNITY, PASKUCAN, 1+1 APARTMENT FOR SALE! Paskuqan, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 71
  • 1
  • 1
  • Map
  • 29
ID: Billion3540
For Sale Contact for price

Shitet Apartamenti 1+1, ne Paskuqan

Ndodhet ne katin e 1 te banimit, ne nje nga rezidencat me te reja ne zonen e Paskuqanit, me siperfaqje 71.1m2

Apartamenti organizohet ne:
1 sallon ndenje
1 dhoma gjumi
1 tualete

Zona po merr mjaft zhvillim kohet e fundit, per shkak te afersise me Bulevardin e ri dhe Unazes se Madhe. Ofron mjaft komoditet dhe fasilitete te shumtaPer me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!