Toke ne shitje ne Dhermi , Vlorë, Albania

  • Land
  • 3200
  • 0
  • 0
  • Map
  • 100
ID: Billion315
billionrealty.for_ Contact for price

OKAZION! SHITEN 32000 M2 TOKE NE DHERMI ME PLAN STUDIMI OKAZION! Shitet 32000 m2 toke ne Dhermi me plan studimor. Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te Jugut, e pershtateshme per zhvillim turizmi. Zona ku ndodhet ofron te gjithe facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesia dhe relaksi kaq te lakmuara per pushuesit. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500

Agent detail

Zyra Billion