NE ASTIR APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! Astiri, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 110
  • 1
  • 2
  • Map
  • 40
ID: Billion3037
For Rent 450 €

Astiri nje nga zonat me te kerkuara te momentit per zhvillimet e aktiviteteve te biznesit dhe per te jetuar. Zonat te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode,me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare. Nje pike qe ka nje rrjet te zhvilluar rrugor,prane rruges Teodor Keko qe eshte aks lidhes i Unazes se Madhe te Tiranes. Ne kete zone ofrojme apartament 2+1+2 per qira . Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri .Apartamenti eshte 110m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor shperndares,nje sallon se bashku me kuzhinen(me dalje ne ballkon) ,dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese komode dhe me nje arredim modern. Apartamenti ka orientim dhe ndricim optimal. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692072227

Agent detail

INA TUTI