Jepet me qira apartament te Rruga 5 Maj , Tirana, Albania

 • Apartment
 • 98
 • 2
 • 1
 • Map
 • 37
ID: Billion271
For Rent 330 €

Jepet me qera hyrje 2+1 + 2 ballkone te rruga 5 Maj. Hyrja ndodhet ne katin e 3 te nje vile 4 kateshe dhe ka nje siperfaqe prej 98 m2. Organizohet ne nje sallon te madh ku jane bashke ambienti gatimit dhe ndenjes me dalje ne ballkon, si dhe 2 dhoma gjumi ,njera prej te cilave ka gjithashtu dalje ne ballkon.Cdo gje eshte e sapoinvestuar duke filluar nga mobilimi cilesor,panele diellor,izolim termik si dhe ka mundesi parkimi .Zona ne te cilen ndodhet ju mundeson nje jetese te qete larg zhurmes.Për një vizitë në këtë pronë ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.

Agent detail

Romina Dulla

Similar Properties

For Rent 5,000 €
 • 170 m2
 • ID: Billion369
For Sale 52,000 €
 • 75 m2
 • 1
 • ID: Billion368
For Sale 46,092 €
 • 67 m2
 • 1
 • ID: Billion367
For Sale Contact for price
 • 4000 m2
 • ID: Billion364